Značkování a močení doma

Kočky mezi sebou používají moč jako pachový signál a pro vzájemné značení. Důvody ke značkování močí se výrazně liší od močení za účelem vyprázdnění plného měchýře. Proto je důležité určit, zda kočka značkuje nebo močí, protože.

časté močení | Psi, kočky :

Jste tu poprvé? Tak se nejdříve zaregistrujte a získejte výhody!. Kočky jsou přirození masožravci

Onemocnění vylučovacího systému u koček

Problémy s močením u kočky, krev v moči kočky. koček má ráda tekoucí vodu, je tedy vhodné využít kočičí fontánky nebo posadit kočku ke kapajícímu kohoutku.

Modrý - Diskusní fóra a povídání - Diskusní fóra

Diskusní fóra o kočkách - život s kočkou, péče o kočku, zdraví koček, řešení nejrůznějších problémů.. Předmět: Časté močení kočky atd... Příspěvek Přitlapkováno: 23.11.2005 14:37

Veterinář radí

příznaky, které popisujete - časté nucení na močení, hematurie - nejvíc připomínají projevy onemocnění dolních močových cest - tzv. FeLUTD (feline low urinary tract disease). U koček-samic dochází nejčastěji k postižení močového.

Moje kočka : Život s kočkou : Protestní močení a kálení

bude kočka stále cítit svůj pach, bude jí to víc podněcovat k dalšímu močení. (Někdy je bohužel třeba danou věc odstranit - například z mnohokrát označkovaného koberce nepříjemný pach jen tak nedostanete). Některé kočky odradí.

Problémy s močením II | NISA - veterinární klinika

Časté pití a úprava krmení je nejlepší prevence FLUTD. Kočka musí mít vždy dostatek čerstvé a kvalitní vody. Na trhu je velký počet speciálních krmiv, která mají sníženou koncentraci určitých min.látek a podporují častější močení.

Kočičí nemoci -

FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease – onemocnění dolních cest močových u koček) je častým problémem vyskytujícím se v kočičí populaci. FLUTD se projevuje řadou klinických příznaků: namáhavé a bolestivé močení, časté.

Když močení bolí - Zvířata a zdraví - Kočičí depozitum...

Časté nucení na močení, bolestivé naříkání, močení mimo toaletu, změněný pach nebo dokonce krev v moči – to jsou příznaky onemocnění dolních cest močových u koček. Neléčí-li se včas, může ohrozit i život kočky.

Časté močení |

Poradna Urologie Časté močení. Trápí váš časté, obtížné a bolestivé močení? Je vám více než 50 let? Možnou příčinou vašich obtíží může být nezávažné zvětšení prostaty, ale také zhoubné nádorové bujení... celý článek

Zánět močového měchýře koček

močového měchýře nebývá častá a vyskytuje se jen u 2 % zánětů močového měchýře. U. Časté Dotazy Fotogalerie