Stálá bolest v podbříšku - Diskuse -

Stálá bolest v podbříšku už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Bílý výtok, bolest v podbřišku - Diskuse -

Bílý výtok, bolest v podbřišku už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Bodavá bolest v podbříšku jako příznak těhotenství ...

Dobrý den , 27.7.2012 byl 1 den menstruace ,8.8.2012 ovulace zjištěná doktorem, večer milování .Od středy (to je 22.8.2012) mě začlo bolet v podbříšku ...

Bolest podbřišku při močení - Poradna -

asi 14 dní mám trochu problém s močením. Řekla bych, že mám slabší proud moči a cítím slabé nutkání se vymočit dál. Musím si zatlačit na podbřišek, bolesti ani pálení nemám. Včera mě chytla nepříjemná křeč do podbřišku, tak.

Bolest v podbřišku při pohlavním styku

Dobrý den. Pane doktore, chtěla jsem se zeptat, před týdnem jsem byla u svého gynekologa na vyšetření, nic mi nenašel. Už půl roku mně při pohlavním ...

Bolest v podbřišku při močení - Diskuse -

Chtěla bych se zeptat, zda jste se někdo setkal s bolestí v pravém podbřišku ( asi 10 cm nad tříslem ) při močení? Už pár dní mě sem tam večer v posteli v klidu podbřišek zabolel, ale nic hrozného.. Dnes mě tam při každém.

Bolest v podbřišku |

Kratší dobu mě pobolívá v podbřišku,ale při běžné chůzi a nějáké aktivitě více.Četla jsem,že ženy,které jsou krátce těhotné,mají takový ...

Bolest, pálení při močení, příčiny, příznaky, léčba | 120...

Popis Léčba Doplňky stravy Léky Byliny. rakovina močového měchýře (únava, noční pocení, teplota, nechutenství, ztráta hmotnosti, krev v moči, pálení, bolest při močení, časté močení, bolest zad)

Zánět močového měchyře? Příznaky jsou zejména bolest při ...

Dále může být zánět rozpoznán bolestí v podbříšku a ve spodní části zad v nadpánevním oblouku. Často také můžeme pozorovat zvýšenou teplotu a ...

Bolest v pravém podbřišku |

Už týden mám bolesti pravého podbříšku. Nevím jestli s tím může byt spojeno, že jsem nedavno měla zánět močových cest, a nechtěl mi ustoupit.

Bolest v pravém podbříšku vystřelující do zad a pravé nohy ...

Dobrý den, má dcera trpí už více jak 3/4 roku stále se opakující bolestí v pravém podbříšku, bolesti zesilují, byla vyšetřena na chirurgii ...

Píchavá bolest v podbříšku |

Dobrý den, chtěla bych jsem se zeptat, už mě asi týden píchavě bolí v podbříšku. Nejdříve to začalo na pravé straně po té na levé a ted v podbříšku.

- Diskuse - Bolest v podbřišku, potíže močení

Diskuse: Bolest v podbřišku potíže močení [4022], Popis: Bolest v podbřišku potíže močení, Zobrazení: příspěvky diskuse, Diskuse - obsahuje nejucelenější informace a zkušenosti lidí s nemocí jménem Lymská borelióza.

Bolesti v podbřišku – II.díl |

Bolesti v podbřišku jsou mnohdy doprovázeny vaginálními výtoky, které jsou nejčastějším příznakem různých gynekologických zánětů, cyst, kvasinkových nákaz či pohlavních chorob. Nejčastější symptomy: svědivost genitálů, pálení při močení.